Záhradné traktory STIHL

Záhradné traktory STIHL predstavujú výkonné a spoľahlivé zariadenia pre kosenie a údržbu rozsiahlych trávnikov a záhrad. S ich robustnou konštrukciou sú ideálnym riešením pre profesionálnych záhradkárov a náročných majiteľov veľkých…

Zobraziť viac

Záhradné traktory STIHL predstavujú výkonné a spoľahlivé zariadenia pre kosenie a údržbu rozsiahlych trávnikov a záhrad. S ich robustnou konštrukciou sú ideálnym riešením pre profesionálnych záhradkárov a náročných majiteľov veľkých pozemkov.

Naše záhradné traktory STIHL sú konštruované s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť a komfort používateľa. Ergonomické sedadlá, prehľadné ovládacie prvky a nastaviteľné riadidlá zaručujú pohodlné a príjemné kosenie aj po dlhšiu dobu.

Okrem kosačiek ponúkame aj široký výber krovinorezov a vyžíňačov. Môžete si vybrať medzi benzínovými, elektrickými alebo akumulátorovými krovinorezmi.

Kosačky STIHL a príslušenstvo nájdete aj na našej predajni v Bytči. Nezabudnite, že naše služby zahŕňajú aj servis, aby ste mohli vždy spoľahlivo využívať vašu záhradnú techniku STIHL.

Zobraziť menej

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky