Robotické kosačky STIHL

Robotické kosačky STIHL sú inovatívnym riešením pre automatické kosenie vášho trávnika. Tieto inteligentné zariadenia preberajú kontrolu nad celým procesom kosenia, čo vám ušetrí čas a námahu. Jednou z výhod robotických…

Zobraziť viac

Robotické kosačky STIHL sú inovatívnym riešením pre automatické kosenie vášho trávnika. Tieto inteligentné zariadenia preberajú kontrolu nad celým procesom kosenia, čo vám ušetrí čas a námahu. Jednou z výhod robotických kosačiek STIHL je ich schopnosť mulčovať trávu. To znamená, že tráva sa drobno rozdrvenými časticami vráti späť na trávnik, čo pôsobí ako prirodzené hnojivo a prispieva k zdravému rastu trávy. Mulčovanie tiež eliminuje potrebu zbierania a vyhadzovania pokoseného materiálu.

Ak preferujete manuálne kosenie, v ponuke máme pre väčšie trávniky benzínové kosačky. Pre malé a stredne veľké plochy môžete siahnuť po akumulátorových alebo elektrických kosačkách.

Kosačky STIHL a príslušenstvo nájdete aj na našej predajni v Bytči. Nezabudnite, že naše služby zahŕňajú aj servis, aby ste mohli vždy spoľahlivo využívať vašu záhradnú techniku STIHL.

Zobraziť menej

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov