Elektrické kosačky STIHL

Elektrické kosačky STIHL sú ideálnym riešením pre údržbu malej alebo stredne veľkej záhrady. Vynikajú svojou spoľahlivosťou a nízkou hlučnosťou. Okrem toho sú elektrické kosačky ľahké na údržbu a nevyžadujú dodatočné…

Zobraziť viac

Elektrické kosačky STIHL sú ideálnym riešením pre údržbu malej alebo stredne veľkej záhrady. Vynikajú svojou spoľahlivosťou a nízkou hlučnosťou. Okrem toho sú elektrické kosačky ľahké na údržbu a nevyžadujú dodatočné premiešavanie paliva ani výmeny oleja. Ak preferujete bezdrôtové riešenie, siahnite po akumulátorových kosačkách, ktoré ponúkajú voľnosť pohybu a nezávislosť od napájania.

Pre väčšie trávnaté plochy sú vhodnejšie benzínové kosačky, ktoré disponujú výkonnejším motorom a zvládnu aj náročnejšie podmienky. Ak sa chcete vyhnúť manuálnemu koseniu, odporúčame robotické kosačky

Okrem kosačiek ponúkame aj široký výber krovinorezov a vyžíňačov. Môžete si vybrať medzi benzínovými, elektrickými alebo akumulátorovými krovinorezmi.

Kosačky STIHL a príslušenstvo nájdete aj na našej predajni v Bytči. Nezabudnite, že naše služby zahŕňajú aj servis, aby ste mohli vždy spoľahlivo využívať vašu záhradnú techniku STIHL.

Zobraziť menej

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Elektrická kosačka STIHL RME 235

Na sklade
Doručenie zadarmo
Original price was: 229,00 €.Current price is: 169,00 €.